Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené ve Spojených arabských emirátech v srpnu 2021. Last Minute zájezdy do Spojených arabských emirátů za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu ve Spojených arabských emirátech. Spojené arabské emiráty All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen ve Spojených arabských emirátech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech - srpen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Spojených arabských emirátů v srpnu 2021

Sofitel Dubai The Palm Resort And Spa
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sofitel Dubai The Palm Resort And Spa, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 13. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 58 %, v aktuální ceně 72390,- Kč.
 
The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Hamra Beach)
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Hamra Beach), s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 13. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 58 %, v aktuální ceně 129190,- Kč.
 
The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Hamra Beach)
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Hamra Beach), s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 57 %, v aktuální ceně 97490,- Kč.
 
The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Wadi Desert)
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Wadi Desert), s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 57 %, v aktuální ceně 124490,- Kč.
 
The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Wadi Desert)
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Wadi Desert), s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 12. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 57 %, v aktuální ceně 102290,- Kč.
 
Ja Ocean View Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ja Ocean View Hotel, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 12. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 56 %, v aktuální ceně 31390,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Fitness
 
Atlantis The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Atlantis The Palm, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 54 %, v aktuální ceně 79990,- Kč.
 • Klimatizace
 
Rixos Premium Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rixos Premium Dubai, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 49 %, v aktuální ceně 54290,- Kč.
 
Emirates Grand Hotel Apartments
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Emirates Grand Hotel Apartments, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 45 %, v aktuální ceně 17380,- Kč.
 
Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 43 %, v aktuální ceně 18790,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Golf
 • Potápěčské centrum
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bezbariérový přístup
 • Volejbal
 

Zobrazeno 1-10 z 808 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Spojené arabské emiráty All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal