Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Dubai v říjnu 2020. Zájezdy do Spojených arabských emirátů za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu ve Spojených arabských emirátech. Dubai All Inclusive - pobyty Spojené arabské emiráty s ubytováním v luxusních hotelech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    
Dubai    >    

Dovolená Dubai v říjnu - Říjen ve Spojených arabských emirátech

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Dubai v říjnu 2020

Citymax Hotel Bur Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Citymax Hotel Bur Dubai, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 28590,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Minibar
  • Bar
  • Fitness
  • Wifi zdarma
 
Hotel Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Amwaj Rotana Jumeirah Beach, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až úterý 13. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % v aktuální ceně 99290,- Kč.
 
Hotel Millennium Place Marina
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Millennium Place Marina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až pátek 9. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % v aktuální ceně 27390,- Kč.
 
Hotel Aloft The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aloft The Palm, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až pátek 16. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % v aktuální ceně 39990,- Kč.
 
Hotel Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Amwaj Rotana Jumeirah Beach, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. říjen až středa 14. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % v aktuální ceně 82290,- Kč.
 
Tryp By Wyndham Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tryp By Wyndham Dubai, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 5. říjen až středa 14. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 % v aktuální ceně 35350,- Kč.
 
Hotel Citymax Bur Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Citymax Bur Dubai, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 6. říjen až sobota 17. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 84 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % v aktuální ceně 22690,- Kč.
 
Hyatt Place Dubai - Jumeirah
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hyatt Place Dubai - Jumeirah, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 6. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 84 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 18489,- Kč.
 
The Retreat Palm Dubai Mgallery By Sofitel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Retreat Palm Dubai Mgallery By Sofitel, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. říjen až neděle 18. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 85 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 58902,- Kč.
 
Hotel Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Amwaj Rotana Jumeirah Beach, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. říjen až úterý 13. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 86 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % v aktuální ceně 28090,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 40 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dubai podle měsíce odjezdu

Dubai All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal