Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Nejlépe hodnocené hotely ve Spojených arabských emirátech. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech ve Spojených arabských emirátech. ☀️ All Inclusive dovolená Spojené arabské emiráty. Spojené arabské emiráty 2020 / 2021.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Hotely ve Spojených arabských emirátech s nejlepšími recenzemi - Spojené arabské emiráty 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Nejlépe hodnocené hotely podle termínu

Emirates Palace
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Emirates Palace, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 12. srpen až pondělí 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 36871,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Fitness
 
Hotel Rixos Premium Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Rixos Premium Saadiyat Island, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 17. srpen až sobota 29. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 21 % v aktuální ceně 98990,- Kč.
 
Rixos Premium Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rixos Premium Saadiyat Island, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. srpen až středa 2. září, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % v aktuální ceně 69390,- Kč.
 
Emirates Palace
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Emirates Palace, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 21. srpen až středa 26. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 36871,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Fitness
 
Hotel Rixos Premium Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Rixos Premium Saadiyat Island, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. srpen až pátek 4. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 21 % v aktuální ceně 84990,- Kč.
 
Hotel Rixos Premium Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Rixos Premium Saadiyat Island, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 23. srpen až středa 2. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 21 % v aktuální ceně 86590,- Kč.
 
Hotel Rixos Premium Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Rixos Premium Saadiyat Island, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 24. srpen až pondělí 31. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 21 % v aktuální ceně 68190,- Kč.
 
Rixos Premium Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rixos Premium Saadiyat Island, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 27. srpen až čtvrtek 3. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 52692,- Kč.
 
Rixos Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rixos Saadiyat Island, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 30. srpen až čtvrtek 10. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 80377,- Kč.
 
Rixos Premium Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rixos Premium Saadiyat Island, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. září až čtvrtek 10. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, podzimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % v aktuální ceně 32890,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 964 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal