Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Nejlépe hodnocené hotely ve Spojených arabských emirátech. ☀ Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech ve Spojených arabských emirátech. ☀️ All Inclusive dovolená Spojené arabské emiráty. Spojené arabské emiráty 2020 / 2021.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Hotely ve Spojených arabských emirátech s nejlepšími recenzemi - Spojené arabské emiráty 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Nejlépe hodnocené hotely podle termínu

Rixos Premium Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rixos Premium Saadiyat Island, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 17. únor až čtvrtek 20. únor, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 % v aktuální ceně 26090,- Kč.
 
Rixos Premium Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rixos Premium Saadiyat Island, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu úterý 18. únor až úterý 3. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 % v aktuální ceně 79790,- Kč.
 
Hotel Rixos Premium Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Rixos Premium Saadiyat Island, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 20. únor až pátek 28. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 21 % v aktuální ceně 76290,- Kč.
 
Hotel Rixos Premium Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Rixos Premium Saadiyat Island, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu středa 4. březen až pátek 13. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, jarní zájezdy pobytové levně se slevou 29 % v aktuální ceně 80990,- Kč.
 
Rixos Premium Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rixos Premium Saadiyat Island, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu sobota 25. duben až neděle 3. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % v aktuální ceně 44690,- Kč.
 
Rixos Sadiyaat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rixos Sadiyaat Island, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až pátek 8. květen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 104 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 40473,- Kč.
 
Rixos Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rixos Saadiyat Island, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu středa 27. květen až pátek 5. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 128 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 65572,- Kč.
 
Rixos Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rixos Saadiyat Island, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu sobota 25. červenec až sobota 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 187 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 91772,- Kč.
 
Hotel Rixos Premium Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Rixos Premium Saadiyat Island, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu pátek 2. říjen až středa 14. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 256 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 44 % v aktuální ceně 98290,- Kč.
 
Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 21. leden až sobota 25. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 22400,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Golf
 • Surfování
 • Fitness
 

Zobrazeno 1-10 z 874 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal