Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Dubai v prosinci 2019. Zájezdy do Spojených arabských emirátů za nejvýhodnější ceny online. Užijte si počasí ☀️ v prosinci ve Spojených arabských emirátech. Dubai All Inclusive - pobyty Spojené arabské emiráty s ubytováním v luxusních hotelech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    
Dubai    >    

Zájezdy a dovolená Dubai v prosinci

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy a dovolená Dubai 2019

Cassels Al Barsha Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cassels Al Barsha Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až pondělí 23. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 27900,- Kč.
 
Park Regis Kris Kin Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Park Regis Kris Kin Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 24. prosinec až úterý 31. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % v aktuální ceně 38300,- Kč.
 
Swissotel Living Al Ghurair Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Swissotel Living Al Ghurair Dubai, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 26. prosinec až čtvrtek 2. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute silvestr 2019/2020, zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 65100,- Kč.
 
First Central Hotel Apartments
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování First Central Hotel Apartments, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. prosinec až sobota 4. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute silvestr 2019/2020, zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 % v aktuální ceně 56700,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dubai podle měsíce odjezdu

Dubai All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal