Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Dubai v prosinci 2020. Zájezdy do Spojených arabských emirátů za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci ve Spojených arabských emirátech. Dubai All Inclusive - pobyty Spojené arabské emiráty s ubytováním v luxusních hotelech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    
Dubai    >    

Dovolená Dubai v prosinci - Prosinec ve Spojených arabských emirátech

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Dubai v prosinci 2020

City Max Al Barsha At The Mall
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v 3hvězdičkovém ubytování City Max Al Barsha At The Mall, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 143 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 27548,- Kč.
 
Jumeirah Mina A ´salam
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Jumeirah Mina A ´salam, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. prosinec až středa 23. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 155 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 182275,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dubai podle měsíce odjezdu

Dubai All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal