Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené ve Spojených arabských emirátech v prosinci 2021. Last Minute zájezdy do Spojených arabských emirátů za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci ve Spojených arabských emirátech. Spojené arabské emiráty All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec ve Spojených arabských emirátech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech - prosinec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Spojených arabských emirátů v prosinci 2021

Waldorf Astoria Ras Al Khaimah
Dovolená Spojené arabské emiráty v zimě 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Waldorf Astoria Ras Al Khaimah, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až čtvrtek 16. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 231 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 91990,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Golf
 • Fitness
 • Dětský bazén
 
The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Hamra Beach)
Dovolená Spojené arabské emiráty v zimě 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Hamra Beach), s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až úterý 14. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 232 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 56 %, v aktuální ceně 125990,- Kč.
 
Waldorf Astoria Ras Al Khaimah
Dovolená Spojené arabské emiráty v zimě 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Waldorf Astoria Ras Al Khaimah, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až neděle 12. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 233 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 56 %, v aktuální ceně 58690,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Golf
 • Fitness
 • Dětský bazén
 
The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Hamra Beach)
Dovolená Spojené arabské emiráty v zimě 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Hamra Beach), s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až čtvrtek 16. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 233 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 117890,- Kč.
 
Waldorf Astoria Ras Al Khaimah
Dovolená Spojené arabské emiráty v zimě 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Waldorf Astoria Ras Al Khaimah, s délkou 18 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až úterý 21. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 233 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 111890,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Golf
 • Fitness
 • Dětský bazén
 
The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Hamra Beach)
Dovolená Spojené arabské emiráty v zimě 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Hamra Beach), s délkou 18 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 7. prosinec až pátek 24. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 236 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 163690,- Kč.
 
The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Hamra Beach)
Dovolená Spojené arabské emiráty v zimě 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Hamra Beach), s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 9. prosinec až čtvrtek 23. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 238 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 58 %, v aktuální ceně 153690,- Kč.
 
The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Hamra Beach)
Dovolená Spojené arabské emiráty v zimě 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Ritz-Carlton Ras Al Khaimah (Al Hamra Beach), s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 10. prosinec až pátek 24. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 239 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 57 %, v aktuální ceně 157990,- Kč.
 
Ajman Saray Hotel
Dovolená Ajman, v 5hvězdičkovém ubytování - Ajman Saray Hotel s délkou 8 dní, v termínu 10. prosinec 2021 až 17. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 34890 Kč.
 
Saadiyat Rotana Resort & Villas Hotel
Dovolená Abu Dhabi, v 5hvězdičkovém ubytování - Saadiyat Rotana Resort & Villas Hotel s délkou 8 dní, v termínu 10. prosinec 2021 až 17. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 48590 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 19 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Spojené arabské emiráty All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal