Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené ve Spojených arabských emirátech v prosinci 2019. Zájezdy do Spojených arabských emirátů za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci ve Spojených arabských emirátech. Spojené arabské emiráty All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec ve Spojených arabských emirátech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Zájezdy a dovolená ve Spojených arabských emirátech v prosinci

Vyhledávání zájezdů

Spojené arabské emiráty v prosinci - Zájezdy podle termínu

Ajman Saray Luxury Collection Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 - Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ajman Saray Luxury Collection Resort, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 14. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 29219,- Kč.
 
Ramada Hotel & Suites Ajman
Dovolená Ajman levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Ramada Hotel & Suites Ajman s délkou 9 dní, v termínu 14. prosinec 2019 až 22. prosinec 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 19090 Kč.
 
Hotel Pearl Beach Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 - Umm Al Quwain v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pearl Beach Hotel, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu neděle 15. prosinec až pondělí 23. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 27790,- Kč.
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 
Hotel Wyndham Garden Ajman Corniche
Dovolená Ajman levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Wyndham Garden Ajman Corniche s délkou 6 dní, v termínu 15. prosinec 2019 až 20. prosinec 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 19103 Kč.
 
Hotelový komplex Ajman Saray Luxury Collection Res
Dovolená Ajman levně, v 5hvězdičkovém ubytování - Hotelový komplex Ajman Saray Luxury Collection Res s délkou 5 dní, v termínu 15. prosinec 2019 až 19. prosinec 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Plná penze, zimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 16203 Kč.
 
Ramada Beach Hotel Ajman
Dovolená Ajman levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Ramada Beach Hotel Ajman s délkou 8 dní, v termínu 15. prosinec 2019 až 22. prosinec 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 18890 Kč.
 
Cassels Al Barsha Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cassels Al Barsha Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až pondělí 23. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 27900,- Kč.
 
Park Hyatt Abu Dhabi
Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Park Hyatt Abu Dhabi, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až pátek 27. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 80702,- Kč.
 
Umm Al Quwain Beach
Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 - Umm Al Quwain v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Umm Al Quwain Beach, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až pátek 27. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 37141,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Bar
 • Dětský bazén
 
Swiss-Belhotel Sharjah
Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 - Sharjah v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Swiss-Belhotel Sharjah, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 17. prosinec až úterý 24. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % v aktuální ceně 22300,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 32 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Spojené arabské emiráty All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal