Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Spojených arabských emirátů za nejlepší ceny online. ☀️ Aktivní dovolená ve Spojených arabských emirátech. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Spojené arabské emiráty 2020 / 2021.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Poznávací zájezdy Spojené arabské emiráty - Spojené arabské emiráty 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Spojené arabské emiráty podle termínu

Pohádkové Abu Dhabi v poušti i u moře 5*
Dovolená Spojené arabské emiráty na podzim 2020 v lokalitě Abu Dhabi v hvězdičkovém ubytování Pohádkové Abu Dhabi v poušti i u moře 5*, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až úterý 10. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 92120,- Kč.
 
Pohádkové Abu Dhabi v poušti i u moře 5*
Dovolená Spojené arabské emiráty v zimě 2021 v lokalitě Abu Dhabi v hvězdičkovém ubytování Pohádkové Abu Dhabi v poušti i u moře 5*, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. prosinec až úterý 5. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute silvestr 2020/2021, zájezdy poznávací, v aktuální ceně 126590,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal