Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Spojených arabských emirátů za nejlepší ceny online. ☀️ Aktivní dovolená ve Spojených arabských emirátech. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Spojené arabské emiráty 2021 / 2022.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Poznávací zájezdy Spojené arabské emiráty - Spojené arabské emiráty 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Spojené arabské emiráty podle termínu

Dubai In Style 5*
Dovolená Spojené arabské emiráty v zimě 2021 v lokalitě Dubai v hvězdičkovém ubytování Dubai In Style 5*, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až úterý 2. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 77600,- Kč.
 
PERLY EMIRÁTŮ S KOUPÁNÍM – AKCE SENIOR 50+
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování PERLY EMIRÁTŮ S KOUPÁNÍM – AKCE SENIOR 50+, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až pátek 23. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 44 %, v aktuální ceně 13480,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal