Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka ubytování v luxusních apartmánech ve Spojených arabských emirátech online. ✅ Pobyty v luxusních soukromých apartmánech ve Spojených arabských emirátech s bazénem. All Inclusive dovolená v apartmánech. Last Minute zájezdy letecky levně. Spojené arabské emiráty 2019/2020.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Luxusní apartmány ve Spojených arabských emirátech - Spojené arabské emiráty 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Luxusní apartmány ve Spojených arabských emirátech podle termínu

City Premiere Marina Hotel Apartments
Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování City Premiere Marina Hotel Apartments, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 21. prosinec až sobota 28. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 % v aktuální ceně 34900,- Kč.
 
Abidos Hotel Apartment
Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Abidos Hotel Apartment, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 22. prosinec až neděle 29. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 60 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % v aktuální ceně 33700,- Kč.
 
Signature Hotel Apartments And Spa Marina
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Signature Hotel Apartments And Spa Marina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 27. prosinec až pátek 3. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute silvestr 2019/2020, zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 22 % v aktuální ceně 36000,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal