Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Dubai v listopadu 2020. Zájezdy do Spojených arabských emirátů za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v listopadu ve Spojených arabských emirátech. Dubai All Inclusive - pobyty Spojené arabské emiráty s ubytováním v luxusních hotelech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    
Dubai    >    

Dovolená Dubai v listopadu - Listopad ve Spojených arabských emirátech

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Dubai v listopadu 2020

Jumeirah Mina A ´salam
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Jumeirah Mina A ´salam, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až čtvrtek 12. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 111 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 184657,- Kč.
 
Atlantis The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Atlantis The Palm, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až pátek 13. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 44880,- Kč.
  • Klimatizace
 
Hilton Garden Inn Dubai Al. Mina
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hilton Garden Inn Dubai Al. Mina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 8. listopad až neděle 15. listopad, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 117 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 21119,- Kč.
 
Hyatt Place Dubai - Jumeirah
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hyatt Place Dubai - Jumeirah, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až úterý 8. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 137 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 33206,- Kč.
 
Citymax Bur Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Citymax Bur Dubai, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 138 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 21880,- Kč.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dubai podle měsíce odjezdu

Dubai All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal