All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Levné apartmány Spojené arabské emiráty - Spojené arabské emiráty 2021

Aktuální nabídka ubytování v levných apartmánech ve Spojených arabských emirátech za nejlepší ceny online. Dovolená v levných soukromých apartmánech a rekreačních domech ve Spojených arabských emirátech 2021. Levné Last Minute zájezdy s pobyty v soukromí. Spojené arabské emiráty 2021.

Levné apartmány Spojené arabské emiráty podle termínu

Al Barsha Hotel Apartments
★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Al Barsha Hotel Apartments, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 27. květen až čtvrtek 3. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % aktuálně ceně 14800,- CZK.
Golden Sands Hotel Apartments 5
★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Golden Sands Hotel Apartments 5, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 28 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 17000,- Kč.
Al Barsha Hotel Apartments
★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Al Barsha Hotel Apartments, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až čtvrtek 17. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % aktuálně ceně 19100,- CZK.
Al Barsha Hotel Apartments
★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Al Barsha Hotel Apartments, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. červen až neděle 20. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 35 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 %, v aktuální online ceně 14800,- Kč.
Al Barsha Hotel Apartments
★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Al Barsha Hotel Apartments, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. červen až úterý 22. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % aktuálně ceně 13900,- CZK.
Marina View Hotel Apartments
★★★
👍👍👍👍
4/5 Skvělé (13 hodnocení)
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Marina View Hotel Apartments, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. červen až neděle 27. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 44 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 %, v aktuální online ceně 16400,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Movenpick Hotel Apartments Al Mamzar Dubai
★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Movenpick Hotel Apartments Al Mamzar Dubai, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 6. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně aktuálně ceně 17643,- CZK.
Hotel Signature Hotel Apartments & Spa Marina
★★★★
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • TV
 • Vnější bazén
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubai, v místě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Signature Hotel Apartments & Spa Marina, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. červenec až neděle 11. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 59 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální online ceně 17390,- Kč.
Emirates Grand Hotel Apartments
★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Emirates Grand Hotel Apartments, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. červenec až neděle 18. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 49 % aktuálně ceně 14260,- CZK.
Hotel Signature Hotel Apartments & Spa Marina
★★★★
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • TV
 • Vnější bazén
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubai, v místě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Signature Hotel Apartments & Spa Marina, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až úterý 3. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 82 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 %, v aktuální online ceně 13790,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 14 nalezených

Dovolenou Spojené arabské emiráty 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Spojených arabských emirátů vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Spojených arabských emirátech vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Spojených arabských emirátech si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Spojených arabských emirátech žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Španělsko levné apartmány, Thajsko levné apartmány, Tunisko levné apartmány nebo například dovolenou Turecko levné apartmány? Další možností je třeba USA levné apartmány.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.