Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené ve Spojených arabských emirátech letecky ✈ z Bratislavy za nejlepší ceny online. ☀️ Letecké zájezdy do Spojených arabských emirátů z letiště Bratislava. Spojené arabské emiráty 2020 / 2021.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Spojené arabské emiráty letecky z Bratislavy - Spojené arabské emiráty 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Spojené arabské emiráty letecky z Bratislavy podle termínu

Radisson Blu Resort Fujairah
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Fujairah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Radisson Blu Resort Fujairah, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. červenec až pátek 10. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 41359,- Kč.
 
Ajman Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ajman Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 10. červenec až středa 15. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 35053,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Dětský bazén
 
Le Méridien Mina Seyahi Beach Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Le Méridien Mina Seyahi Beach Resort, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 10. červenec až středa 15. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 42160,- Kč.
 
Grosvenor House Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grosvenor House Dubai, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červenec až středa 22. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 46820,- Kč.
 
Radisson Blu Resort Fujairah
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Fujairah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Radisson Blu Resort Fujairah, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 17. červenec až pátek 24. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 % v aktuální ceně 32716,- Kč.
 
Le Méridien Abu Dhabi
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Méridien Abu Dhabi, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 24. červenec až středa 29. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 25560,- Kč.
 
Fairmont The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Fairmont The Palm, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 25. červenec až středa 5. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % v aktuální ceně 51466,- Kč.
 
Shangri-La Hotel Abu Dhabi
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri-La Hotel Abu Dhabi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 29. červenec až středa 5. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Bratislava, s odletem za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 38170,- Kč.
 
Radisson Blu Resort, Sharjah
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Sharjah v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Radisson Blu Resort, Sharjah, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. srpen až sobota 8. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Bratislava, s odletem za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 20060,- Kč.
 
Le Méridien Al Aqah Beach Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Fujairah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Le Méridien Al Aqah Beach Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. srpen až středa 19. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 39540,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 34 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal