Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené ve Spojených arabských emirátech letecky ✈ z Bratislavy za nejlepší ceny online. ☀️ Letecké zájezdy do Spojených arabských emirátů z letiště Bratislava. Spojené arabské emiráty 2020 / 2021.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Spojené arabské emiráty letecky z Bratislavy - Spojené arabské emiráty 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Spojené arabské emiráty letecky z Bratislavy podle termínu

Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana
Dovolená Spojené arabské emiráty na podzim 2020 v lokalitě Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 54286,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Golf
 • Surfování
 • Fitness
 
Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa
Dovolená Spojené arabské emiráty na podzim 2020 v lokalitě Sharjah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. říjen až středa 28. říjen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 41928,- Kč.
 
Ajman Saray, A Luxury Collection Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty na podzim 2020 v lokalitě Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ajman Saray, A Luxury Collection Resort, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 67582,- Kč.
 
Fairmont The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty na podzim 2020 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Fairmont The Palm, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 70149,- Kč.
 
Fairmont The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty na podzim 2020 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Fairmont The Palm, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 83768,- Kč.
 
Rixos Bab Al Bahr
Dovolená Spojené arabské emiráty na podzim 2020 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rixos Bab Al Bahr, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až středa 28. říjen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 47736,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Volejbal
 • Fitness
 • Animační programy
 
Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites
Dovolená Spojené arabské emiráty na podzim 2020 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 111434,- Kč.
 
Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa
Dovolená Spojené arabské emiráty na podzim 2020 v lokalitě Sharjah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 42407,- Kč.
 
Shangri-La Hotel Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty na podzim 2020 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri-La Hotel Dubai, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 69352,- Kč.
 
Shangri-La Hotel Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty na podzim 2020 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri-La Hotel Dubai, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až středa 4. listopad, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 79105,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 157 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal