Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Dubai v lednu 2020. Zájezdy do Spojených arabských emirátů za nejvýhodnější ceny online. Užijte si počasí ☀️ v lednu ve Spojených arabských emirátech. Dubai All Inclusive - pobyty Spojené arabské emiráty s ubytováním v luxusních hotelech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    
Dubai    >    

Zájezdy a dovolená Dubai v lednu

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy a dovolená Dubai 2020

Aloft Palm Jumeirah
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aloft Palm Jumeirah, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu středa 1. leden až středa 15. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 76720,- Kč.
 
Swissotel Living Al Ghurair Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Swissotel Living Al Ghurair Dubai, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až čtvrtek 9. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % v aktuální ceně 39600,- Kč.
 
Dubai Marine Beach Resort And Spa
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dubai Marine Beach Resort And Spa, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až pátek 10. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 49100,- Kč.
 
Mövenpick Hotel Jumeirah Beach
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Mövenpick Hotel Jumeirah Beach, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 4. leden až pátek 10. leden, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % v aktuální ceně 55499,- Kč.
 
Hampton By Hilton Dubai Al Barsha
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Hampton By Hilton Dubai Al Barsha, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. leden až úterý 14. leden, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % v aktuální ceně 24990,- Kč.
 
Sheraton Dubai Mall Of The Emirates
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sheraton Dubai Mall Of The Emirates, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. leden až úterý 14. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 38900,- Kč.
 
Towers Rotana
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Towers Rotana, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. leden až pondělí 13. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 32500,- Kč.
 
Hyatt Place Dubai Wasl District
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hyatt Place Dubai Wasl District, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 8. leden až úterý 14. leden, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % v aktuální ceně 18790,- Kč.
 
Avani Deira Dubai Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Avani Deira Dubai Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. leden až čtvrtek 16. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 % v aktuální ceně 27260,- Kč.
 
Tryp By Wyndham Barsha Heights - Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tryp By Wyndham Barsha Heights - Dubai, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. leden až čtvrtek 16. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % v aktuální ceně 43100,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 22 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dubai podle měsíce odjezdu

Dubai All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal