Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené ve Spojených arabských emirátech v lednu 2020. Zájezdy do Spojených arabských emirátů za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v lednu ve Spojených arabských emirátech. Spojené arabské emiráty All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Leden ve Spojených arabských emirátech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Zájezdy a dovolená ve Spojených arabských emirátech v lednu

Vyhledávání zájezdů

Spojené arabské emiráty v lednu - Zájezdy podle termínu

Aloft Palm Jumeirah
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aloft Palm Jumeirah, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu středa 1. leden až středa 15. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 76720,- Kč.
 
Swissotel Living Al Ghurair Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Swissotel Living Al Ghurair Dubai, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až čtvrtek 9. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % v aktuální ceně 39600,- Kč.
 
Hotel Pearl Beach Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Umm Al Quwain v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pearl Beach Hotel, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až úterý 14. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 27890,- Kč.
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 
Dubai Marine Beach Resort And Spa
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dubai Marine Beach Resort And Spa, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až pátek 10. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 49100,- Kč.
 
Umm Al Quwain Beach Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Umm Al Quwain v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Umm Al Quwain Beach Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. leden až čtvrtek 9. leden, s dopravou , s odletem za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 29990,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Bar
 • Dětský bazén
 
Bahi Ajman Palace
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahi Ajman Palace, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 3. leden až středa 8. leden, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 33072,- Kč.
 
Mövenpick Hotel Jumeirah Beach
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Mövenpick Hotel Jumeirah Beach, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 4. leden až pátek 10. leden, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % v aktuální ceně 55499,- Kč.
 
Bahi Ajman Palace
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahi Ajman Palace, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 4. leden až čtvrtek 9. leden, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 33072,- Kč.
 
Radisson Blu Hotel, Abu Dhabi Yas Island
Dovolená Abu Dhabi levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Radisson Blu Hotel, Abu Dhabi Yas Island s délkou 4 dní, v termínu 4. leden 2020 až 7. leden 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 17800 Kč.
 
Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Sharjah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sheraton Sharjah Beach Resort & Spa, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 4. leden až úterý 7. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 16050,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 195 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Spojené arabské emiráty All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal