Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené ve Spojených arabských emirátech v květnu 2021. Last Minute zájezdy do Spojených arabských emirátů za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu ve Spojených arabských emirátech. Spojené arabské emiráty All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen ve Spojených arabských emirátech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech - květen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Spojených arabských emirátů v květnu 2021

Waldorf Astoria Ras Al Khaimah
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Waldorf Astoria Ras Al Khaimah, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 6. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 290 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 35759,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Golf
 • Fitness
 • Dětský bazén
 
Wyndham Garden Ajman Corniche
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Ajman v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wyndham Garden Ajman Corniche, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až neděle 9. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 291 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 24269,- Kč.
 
Wyndham Garden Ajman Corniche
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Ajman v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wyndham Garden Ajman Corniche, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. květen až čtvrtek 13. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 292 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 29315,- Kč.
 
Ajman Hotel (Ex Ajman Kempinski)
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ajman Hotel (Ex Ajman Kempinski), s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. květen až pátek 14. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 293 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 46735,- Kč.
 
Miramar Al Aquah Beach Resort Fujairah
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Fujairah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Miramar Al Aquah Beach Resort Fujairah, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. květen až pátek 14. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 293 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 42288,- Kč.
 
Bahi Ajman Palace Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahi Ajman Palace Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. květen až středa 12. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 294 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 33941,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Dětský bazén
 
Bahi Ajman Palace Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahi Ajman Palace Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. květen až pondělí 10. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 294 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 24810,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Dětský bazén
 
Wyndham Garden Ajman Corniche
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Ajman v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wyndham Garden Ajman Corniche, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. květen až pátek 14. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 298 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 19685,- Kč.
 

Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Spojené arabské emiráty All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal