Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené ve Spojených arabských emirátech v květnu 2021. Last Minute zájezdy do Spojených arabských emirátů za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu ve Spojených arabských emirátech. Spojené arabské emiráty All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen ve Spojených arabských emirátech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech - květen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Spojených arabských emirátů v květnu 2021

Atlantis The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Atlantis The Palm, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 16. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 52 %, v aktuální ceně 97490,- Kč.
  • Klimatizace
 
Atlantis The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Atlantis The Palm, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 11. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 51 %, v aktuální ceně 65890,- Kč.
  • Klimatizace
 
Wyndham Garden Ajman Corniche
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Ajman v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wyndham Garden Ajman Corniche, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 6. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 47 %, v aktuální ceně 16990,- Kč.
 
Wyndham Garden Ajman Corniche
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Ajman v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wyndham Garden Ajman Corniche, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 4. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 14690,- Kč.
 
Kempinski Hotel And Residences Palm Jumeirah
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Kempinski Hotel And Residences Palm Jumeirah, s délkou 22 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 22. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 87930,- Kč.
 
Bahi Ajman Palace Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahi Ajman Palace Hotel, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 13. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 43390,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Dětský bazén
 
Hotel Atlantis The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Atlantis The Palm, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 13. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 101990,- Kč.
 
Hotel Atlantis The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Atlantis The Palm, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až středa 5. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 49190,- Kč.
 
Hotel Bahi Ajman Palace
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Bahi Ajman Palace, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 41190,- Kč.
 
Hotel Bahi Ajman Palace
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Bahi Ajman Palace, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 13. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 49990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 929 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Spojené arabské emiráty All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal