Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené ve Spojených arabských emirátech v květnu 2021. Last Minute zájezdy do Spojených arabských emirátů za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu ve Spojených arabských emirátech. Spojené arabské emiráty All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen ve Spojených arabských emirátech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech - květen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Spojených arabských emirátů v květnu 2021

Miramar Al Aquah Beach Resort Fujairah
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Fujairah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Miramar Al Aquah Beach Resort Fujairah, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až středa 12. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 212 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 63523,- Kč.
 
Amwaj Rotana Jumeirah Beach Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Amwaj Rotana Jumeirah Beach Dubai, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. květen až čtvrtek 13. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 48306,- Kč.
 
Ajman Hotel (Ex Ajman Kempinski)
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ajman Hotel (Ex Ajman Kempinski), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. květen až úterý 11. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 214 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 35183,- Kč.
 
Saadiyat Rotana Resort & Villas
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Saadiyat Rotana Resort & Villas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. květen až úterý 11. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 214 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 57232,- Kč.
 
Wyndham Garden Ajman Corniche
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Ajman v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wyndham Garden Ajman Corniche, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. květen až středa 12. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 31799,- Kč.
 
Bahi Ajman Palace Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahi Ajman Palace Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. květen až úterý 11. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 216 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 26995,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Dětský bazén
 
Wyndham Garden Ajman Corniche
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Ajman v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wyndham Garden Ajman Corniche, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. květen až čtvrtek 13. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 216 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 23640,- Kč.
 
Saadiyat Rotana Resort & Villas
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Saadiyat Rotana Resort & Villas, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. květen až úterý 11. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 216 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 36693,- Kč.
 
Bahi Ajman Palace Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahi Ajman Palace Hotel, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. květen až pondělí 17. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 41494,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Dětský bazén
 
Saadiyat Rotana Resort & Villas
Dovolená Spojené arabské emiráty 2021 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Saadiyat Rotana Resort & Villas, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 10. květen až čtvrtek 20. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 59720,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 13 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Spojené arabské emiráty All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal