Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené ve Spojených arabských emirátech v dubnu 2021. Last Minute zájezdy do Spojených arabských emirátů za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v dubnu ve Spojených arabských emirátech. Spojené arabské emiráty All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Duben ve Spojených arabských emirátech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech - duben 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Spojených arabských emirátů v dubnu 2021

Ajman Saray
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ajman Saray, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 11. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 75042,- Kč.
 
Jumeirah At Saadiyat Island Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Jumeirah At Saadiyat Island Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 59439,- Kč.
 
Ajman Hotel (Ex Ajman Kempinski)
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ajman Hotel (Ex Ajman Kempinski), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 48118,- Kč.
 
Hotel Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Amwaj Rotana Jumeirah Beach, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až čtvrtek 15. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 54390,- Kč.
 
Hotel Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Amwaj Rotana Jumeirah Beach, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pátek 16. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 57290,- Kč.
 
Hotel C Central Resort The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel C Central Resort The Palm, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pátek 9. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 35990,- Kč.
 
Hotel Grand Excelsior Al Barsha
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Grand Excelsior Al Barsha, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pondělí 5. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 15690,- Kč.
 
Hotel Grand Excelsior Al Barsha
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Grand Excelsior Al Barsha, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pondělí 5. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 12890,- Kč.
 
Hotel Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Fujairah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až středa 7. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 26290,- Kč.
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Surfování
 • Fitness
 • Animační programy
 
Hotel Media Rotana
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Media Rotana, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až sobota 10. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 164 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 33990,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 

Zobrazeno 1-10 z 407 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Spojené arabské emiráty All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal