All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dubaj    >    

One And Only The Palm ve Spojených arabských emirátech

One And Only The Palm s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená ve Spojených arabských emirátech v lokalitě Dubaj - One And Only The Palm. Last Minute a All Inclusive pobyty v emirátské lokalitě Dubaj 2021.

One And Only The Palm - volné termíny

One And Only The Palm - Polopenze
★★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One And Only The Palm, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 18. květen až neděle 23. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % aktuálně ceně 78940,- CZK.
One And Only The Palm - Polopenze
★★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One And Only The Palm, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 26. květen až neděle 6. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 17 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 136090,- Kč.
One And Only The Palm - Polopenze
★★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One And Only The Palm, s délkou 22 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až sobota 19. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % aktuálně ceně 222550,- CZK.
One And Only The Palm - Polopenze
★★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One And Only The Palm, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až sobota 12. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 24 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 110290,- Kč.
One And Only The Palm - Polopenze
★★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One And Only The Palm, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až úterý 15. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % aktuálně ceně 115570,- CZK.
One And Only The Palm - Polopenze
★★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One And Only The Palm, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. červen až neděle 20. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 28 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 150150,- Kč.
One And Only The Palm - Polopenze
★★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One And Only The Palm, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až sobota 19. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % aktuálně ceně 80390,- CZK.
One And Only The Palm - Polopenze
★★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One And Only The Palm, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až středa 23. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 34 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 125530,- Kč.
One And Only The Palm - Polopenze
★★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One And Only The Palm, s délkou 22 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. červen až pátek 16. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % aktuálně ceně 225190,- CZK.
One And Only The Palm - Polopenze
★★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One And Only The Palm, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až sobota 10. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 48 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 150150,- Kč.
One And Only The Palm - Polopenze
★★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One And Only The Palm, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 28. červen až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 % aktuálně ceně 70420,- CZK.
One And Only The Palm - Polopenze
★★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One And Only The Palm, s délkou 22 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 24. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 55 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 199410,- Kč.
One And Only The Palm - Polopenze
★★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One And Only The Palm, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % aktuálně ceně 73550,- CZK.
One And Only The Palm - Polopenze
★★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One And Only The Palm, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 7. červenec až neděle 18. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 59 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 %, v aktuální online ceně 114800,- Kč.
One And Only The Palm - Polopenze
★★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One And Only The Palm, s délkou 22 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. červenec až pátek 30. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % aktuálně ceně 204690,- CZK.

Dovolenou Dubaj 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Spojených arabských emirátů vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Spojených arabských emirátech vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Spojených arabských emirátech si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Spojených arabských emirátech žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kanárské ostrovy 2021, dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021/2022 nebo například dovolenou Kypr? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Maďarsko.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.