Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Hotel Novotel Bur Dubai s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Novotel Bur Dubai ve Spojených arabských emirátech v lokalitě Dubaj. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v emirátské lokalitě Dubaj 2021.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    
Dubaj    >    

Hotel Novotel Bur Dubai - Spojené arabské emiráty 2021

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Hotel Novotel Bur Dubai - Spojené arabské emiráty 2021

Hotel Novotel Bur Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Novotel Bur Dubai, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 31. březen až čtvrtek 8. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 29990,- Kč.
 
Hotel Novotel Bur Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Novotel Bur Dubai, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až čtvrtek 29. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 43 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 32590,- Kč.
 
Hotel Novotel Bur Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Novotel Bur Dubai, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. duben až sobota 1. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 14790,- Kč.
 
Hotel Novotel Bur Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Novotel Bur Dubai, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 4. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 54 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 14190,- Kč.
 
Hotel Novotel Bur Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Novotel Bur Dubai, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až pátek 14. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 14990,- Kč.
 
Hotel Novotel Bur Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Novotel Bur Dubai, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. květen až úterý 18. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 22290,- Kč.
 
Hotel Novotel Bur Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Novotel Bur Dubai, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až úterý 25. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 21390,- Kč.
 
Hotel Novotel Bur Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Novotel Bur Dubai, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až středa 26. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 15390,- Kč.
 
Hotel Novotel Bur Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Novotel Bur Dubai, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 4. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 85 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 20390,- Kč.
 
Hotel Novotel Bur Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Novotel Bur Dubai, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 86 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 14490,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dubaj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal