Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Hotel Millennium Place Barsha Heights s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Millennium Place Barsha Heights ve Spojených arabských emirátech v lokalitě Dubaj. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v emirátské lokalitě Dubaj 2021.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    
Dubaj    >    

Hotel Millennium Place Barsha Heights - Spojené arabské emiráty 2021

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Hotel Millennium Place Barsha Heights - Spojené arabské emiráty 2021

Hotel Millennium Place Barsha Heights
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Millennium Place Barsha Heights, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až úterý 23. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 18690,- Kč.
 
Hotel Millennium Place Barsha Heights
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Millennium Place Barsha Heights, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. březen až čtvrtek 25. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 16790,- Kč.
 
Hotel Millennium Place Barsha Heights
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Millennium Place Barsha Heights, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 28. březen až čtvrtek 1. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 13490,- Kč.
 
Hotel Millennium Place Barsha Heights
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Millennium Place Barsha Heights, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 30. březen až neděle 4. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 15990,- Kč.
 
Hotel Millennium Place Barsha Heights
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Millennium Place Barsha Heights, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až úterý 13. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 17690,- Kč.
 
Hotel Millennium Place Barsha Heights
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Millennium Place Barsha Heights, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. duben až čtvrtek 15. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 14990,- Kč.
 
Hotel Millennium Place Barsha Heights
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Millennium Place Barsha Heights, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až úterý 20. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 14390,- Kč.
 
Hotel Millennium Place Barsha Heights
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Millennium Place Barsha Heights, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 18990,- Kč.
 
Hotel Millennium Place Barsha Heights
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Millennium Place Barsha Heights, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. květen až středa 12. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 14990,- Kč.
 
Hotel Millennium Place Barsha Heights
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Millennium Place Barsha Heights, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 13. květen až pondělí 17. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 22190,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dubaj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal