Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Dovolená Dubaj 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka zájezdů do Spojených arabských emirátů do letoviska Dubaj za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Dubaj. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Zájezdy Dubaj - Spojené arabské emiráty 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy Dubaj

Fairmont The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Fairmont The Palm, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až úterý 16. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 68300,- Kč.
 
Sofitel Dubai The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sofitel Dubai The Palm, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až úterý 16. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 54570,- Kč.
 
Aloft Palm Jumeirah
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aloft Palm Jumeirah, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až úterý 16. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 58800,- Kč.
 
Atlantis The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Atlantis The Palm, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až úterý 23. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 136990,- Kč.
 • Klimatizace
 
Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Rd
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Four Points By Sheraton Sheikh Zayed Rd, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až úterý 16. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 26600,- Kč.
 
Ja Jebel Ali Beach Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ja Jebel Ali Beach Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až sobota 13. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 51800,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 
Ja Ocean View Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ja Ocean View Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až úterý 16. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 67200,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Fitness
 
One & Only The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One & Only The Palm, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až úterý 16. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 155600,- Kč.
 
One & Only The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování One & Only The Palm, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až sobota 13. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 97100,- Kč.
 
Swissotel Al Ghurair Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Swissotel Al Ghurair Dubai, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až úterý 16. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 36600,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2896 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dubaj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal