Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Dovolená Dubai 2020 / 2021. ☀ Aktuální nabídka dovolené ve Spojených arabských emirátech v letovisku Dubai za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Dubai. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Dubai 2020 / 2021 ☀️ Dovolená ve Spojených arabských emirátech

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Dubai a Last Minute zájezdy

Citymax Hotel Bur Dubai, Ramada Abu Dhabi Corniche
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Citymax Hotel Bur Dubai, Ramada Abu Dhabi Corniche, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 22. leden až středa 29. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí v aktuální ceně 25400,- Kč.
 
Royal Continental
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Royal Continental, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 22. leden až úterý 28. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 25200,- Kč.
 
Doubletree By Hilton Hotel And Residences Dubai Al
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Doubletree By Hilton Hotel And Residences Dubai Al, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. leden až sobota 1. únor, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 32 % v aktuální ceně 24790,- Kč.
 
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Amwaj Rotana Jumeirah Beach, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. leden až neděle 2. únor, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % v aktuální ceně 44590,- Kč.
 
Fortune Hotel Deira
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Fortune Hotel Deira, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. leden až středa 29. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 19100,- Kč.
 
Jannah Place Dubai Marina
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Jannah Place Dubai Marina, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až středa 29. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 24300,- Kč.
 
Hilton Dubai Jumeirah Beach
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Dubai Jumeirah Beach, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu neděle 26. leden až úterý 4. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % v aktuální ceně 50490,- Kč.
 
Address Dubai Marina
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Address Dubai Marina, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 26. leden až čtvrtek 30. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 29100,- Kč.
 
The Palace - One & Only Royal Mirage
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Palace - One & Only Royal Mirage, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 28. leden až neděle 2. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 % v aktuální ceně 49900,- Kč.
 
Hampton By Hilton Dubai Al Barsha
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Hampton By Hilton Dubai Al Barsha, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu úterý 28. leden až úterý 11. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % v aktuální ceně 25990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dubai podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal