Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Dubai v červenci 2020. Zájezdy do Spojených arabských emirátů za nejvýhodnější ceny online. Užijte si počasí ☀️ v červenci ve Spojených arabských emirátech. Dubai All Inclusive - pobyty Spojené arabské emiráty s ubytováním v luxusních hotelech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    
Dubai    >    

Zájezdy a dovolená Dubai v červenci

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy a dovolená Dubai 2020

Rove Downtown
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Rove Downtown, s délkou 14 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 206 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % v aktuální ceně 31290,- Kč.
 
Hyatt Place Dubai Wasl District
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hyatt Place Dubai Wasl District, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 7. červenec až čtvrtek 9. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 207 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 14490,- Kč.
 
Hilton Garden Inn Dubai Al Mina
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hilton Garden Inn Dubai Al Mina, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. červenec až pátek 17. červenec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 209 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % v aktuální ceně 19290,- Kč.
 
Citymax Hotel Al Barsha At The Mall, Centro Yas Is
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Citymax Hotel Al Barsha At The Mall, Centro Yas Is, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 10. červenec až úterý 14. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 210 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, kombinace oblastí v aktuální ceně 29800,- Kč.
 
Elite Byblos Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Elite Byblos Hotel, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu sobota 11. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 211 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 56 % v aktuální ceně 21690,- Kč.
 
Emerald Palace Kempinski Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Emerald Palace Kempinski Dubai, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pondělí 13. červenec až pondělí 27. červenec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 81690,- Kč.
 
Holiday Inn Express Dubai Jumeirah Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v 2hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Express Dubai Jumeirah Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 14. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 214 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 18100,- Kč.
 
Dukes The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dukes The Palm, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 17. červenec až pátek 24. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 42 % v aktuální ceně 42200,- Kč.
 
Marina Byblos Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Marina Byblos Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 18. červenec až sobota 25. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 218 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % v aktuální ceně 22000,- Kč.
 
Grand Hyatt Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hyatt Dubai, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu úterý 21. červenec až úterý 4. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 % v aktuální ceně 59690,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Golf
 • Fitness
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 15 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dubai podle měsíce odjezdu

Dubai All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal