Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené ve Spojených arabských emirátech - červenec 2019. Zájezdy do Spojených arabských emirátů v červenci 2019 za nejvýhodnější ceny.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Spojené arabské emiráty červenec 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v červenci - Spojené arabské emiráty 2019

Smartline Ras Al Khaimah Beach Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 - Ras Al Khaimah v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Smartline Ras Al Khaimah Beach Resort, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pondělí 8. červenec až středa 17. červenec, s dopravou letecky, z letiště Kraków, s odletem za 288 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 25137,- Kč.
 
Ajman Hotel (Ex Kempinski Ajman)
Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 - Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Ajman Hotel (Ex Kempinski Ajman), s délkou 13 dní. Pobyt v termínu pátek 12. červenec až středa 24. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 292 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 40895,- Kč.
 
Flamingo By Bin Majid
Dovolená Spojené arabské emiráty 2019 - Umm Al Quwain v 3hvězdičkovém ubytování Flamingo By Bin Majid, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 27. červenec až sobota 3. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 307 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % v aktuální ceně 21490,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal