Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené ve Spojených arabských emirátech - červenec 2018. Zájezdy do Spojených arabských emirátů v červenci 2018 za nejvýhodnější ceny.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Spojené arabské emiráty červenec 2018

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v červenci - Spojené arabské emiráty 2018

Le Meridien Al Aqah Beach Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty 2018 - Fujairah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Le Meridien Al Aqah Beach Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. červenec až neděle 8. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % v aktuální ceně 30200,- Kč.
 
Hotel Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana
Dovolená Spojené arabské emiráty 2018 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. červenec až neděle 8. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 % v aktuální ceně 27490,- Kč.
 
Howard Johnson Abu Dhabi
Dovolená Spojené arabské emiráty 2018 - Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Howard Johnson Abu Dhabi, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu neděle 1. červenec až úterý 10. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 34700,- Kč.
 
Al Hamra Residence Ras Al Khaimah
Dovolená Spojené arabské emiráty 2018 - Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Al Hamra Residence Ras Al Khaimah, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. červenec až sobota 7. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 % v aktuální ceně 28800,- Kč.
 
Fujairah Rotana Resort & Spa
Dovolená Spojené arabské emiráty 2018 - Fujairah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Fujairah Rotana Resort & Spa, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. červenec až neděle 8. červenec, s dopravou letecky, z letiště Kraków, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 12680,- Kč.
 
Lou Lou A Beach Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty 2018 - Sharjah v 3hvězdičkovém ubytování Lou Lou A Beach Resort, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. červenec až pátek 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 33451,- Kč.
 
Miramar Al Aqah Beach Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty 2018 - Fujairah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Miramar Al Aqah Beach Resort, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. červenec až čtvrtek 12. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 30464,- Kč.
 
Miramar Al Aqah Beach Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty 2018 - Fujairah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Miramar Al Aqah Beach Resort, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. červenec až neděle 8. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 30876,- Kč.
 
Sharjah Premiere Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2018 - Sharjah v 3hvězdičkovém ubytování Sharjah Premiere Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. červenec až sobota 7. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 27000,- Kč.
 
Umm Al Quwain Beach Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2018 - Umm Al Quwain v 3hvězdičkovém ubytování Umm Al Quwain Beach Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. červenec až pondělí 9. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 25700,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 201 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal