Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené ve Spojených arabských emirátech v červenci 2021. Last Minute zájezdy do Spojených arabských emirátů za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci ve Spojených arabských emirátech. Spojené arabské emiráty All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červenec ve Spojených arabských emirátech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Dovolená ve Spojených arabských emirátech - červenec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Spojených arabských emirátů v červenci 2021

Hotel Bahi Ajman Palace
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Bahi Ajman Palace, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 15. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 49390,- Kč.
 
Hotel Doubletree By Hilton Resort & Spa Marjan Isl
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Doubletree By Hilton Resort & Spa Marjan Isl, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až středa 14. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 88990,- Kč.
 
Hotel Ramada Beach Hotel Ajman
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ajman v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ramada Beach Hotel Ajman, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až středa 14. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 34690,- Kč.
 
Hotel Rixos Premium Saadiyat Island
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Rixos Premium Saadiyat Island, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 55690,- Kč.
 
Hotel Rixos The Palm Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Rixos The Palm Dubai, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až středa 14. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 85090,- Kč.
 
Hotel Saadiyat Rotana Resort & Villas
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Saadiyat Rotana Resort & Villas, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 15. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 50090,- Kč.
 
Hotel The Cove Rotana Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel The Cove Rotana Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 31690,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 
Hotel The Village At The Cove Rotana Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel The Village At The Cove Rotana Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 15. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální ceně 41990,- Kč.
 
The Cove Rotana Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ras Al Khaimah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Cove Rotana Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 19620,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 
Atlantis The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Atlantis The Palm, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 15. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 115 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 108790,- Kč.
 • Klimatizace
 

Zobrazeno 1-10 z 585 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Spojené arabské emiráty All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal