Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Červen ve Spojených arabských emirátech. ✅ Aktuální nabídka dovolené ve Spojených arabských emirátech v červnu 2020. ☀ Zájezdy do Spojených arabských emirátů v červnu 2020 za nejvýhodnější ceny. All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Spojené arabské emiráty červen 2020

Vyhledávání zájezdů

Dovolená ve Spojených arabských emirátech v červnu 2020

Bin Majid Flamigo Beach Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Umm Al Quwain v 3hvězdičkovém ubytování Bin Majid Flamigo Beach Resort, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až pátek 5. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 288 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 20700,- Kč.
 
Bin Majid Flamigo Beach Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Umm Al Quwain v 3hvězdičkovém ubytování Bin Majid Flamigo Beach Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až pondělí 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 288 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 26500,- Kč.
 
Citymax Hotel Sharjah
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Sharjah v 3hvězdičkovém ubytování Citymax Hotel Sharjah, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až pondělí 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 288 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 20300,- Kč.
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Fitness
 • Bezbariérový přístup
 
The Ritz Carlton – Abu Dhabi Grand Canal
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Ritz Carlton – Abu Dhabi Grand Canal, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. červen až pondělí 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 291 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % v aktuální ceně 24500,- Kč.
 
The Ritz Carlton – Abu Dhabi Grand Canal
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Ritz Carlton – Abu Dhabi Grand Canal, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červen až úterý 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 292 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % v aktuální ceně 26000,- Kč.
 
Umm Al Quwain Beach Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Umm Al Quwain v 3hvězdičkovém ubytování Umm Al Quwain Beach Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červen až pátek 12. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 292 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % v aktuální ceně 34900,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Bar
 • Dětský bazén
 
Bin Majid Flamigo Beach Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Umm Al Quwain v 3hvězdičkovém ubytování Bin Majid Flamigo Beach Resort, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červen až úterý 9. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 292 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 23300,- Kč.
 
Zabeel House Mini
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Zabeel House Mini, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pondělí 8. červen až pondělí 22. červen, s dopravou letecky, z letiště Katovice, s odletem za 295 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 21050,- Kč.
 
Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Fujairah v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 11. červen až čtvrtek 18. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 298 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 29800,- Kč.
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Surfování
 • Fitness
 • Animační programy
 
Al Khoory Inn Bur Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v 2hvězdičkovém ubytování Al Khoory Inn Bur Dubai, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 12. červen až pátek 19. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 299 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 20500,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 18 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Spojené arabské emiráty All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal