Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Dubai v březnu 2020. Zájezdy do Spojených arabských emirátů za nejvýhodnější ceny online. Užijte si počasí ☀️ v březnu ve Spojených arabských emirátech. Dubai All Inclusive - pobyty Spojené arabské emiráty s ubytováním v luxusních hotelech.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    
Dubai    >    

Zájezdy a dovolená Dubai v březnu

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy a dovolená Dubai 2020

Hotel Marina View
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Marina View, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 5. březen až sobota 14. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 % v aktuální ceně 26190,- Kč.
 
Hotel Royal Central The Palm
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Royal Central The Palm, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 5. březen až pátek 13. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 42590,- Kč.
 
Madinat Jumeirah - Al Naseem
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Madinat Jumeirah - Al Naseem, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 5. březen až čtvrtek 12. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 131800,- Kč.
 
Hotel Media Rotana
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Media Rotana, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pondělí 9. březen až úterý 17. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 28990,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Dětský koutek
 
Hotel Media Rotana
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Media Rotana, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 10. březen až neděle 15. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 88 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 13690,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Dětský koutek
 
Amwaj Rotana Jumeirah Beach
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Amwaj Rotana Jumeirah Beach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 11. březen až středa 18. březen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Vídeň, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % v aktuální ceně 42780,- Kč.
 
Hampton By Hilton Dubai Al Barsha
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Hampton By Hilton Dubai Al Barsha, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu středa 11. březen až čtvrtek 19. březen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 20590,- Kč.
 
The Retreat Palm Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Retreat Palm Dubai, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 12. březen až pondělí 16. březen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 % v aktuální ceně 27690,- Kč.
 
Aloft Palm Jumeirah
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aloft Palm Jumeirah, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 13. březen až pátek 20. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešť, s odletem za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 41305,- Kč.
 
Ibis Al Rigga Dubai
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Al Rigga Dubai, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu sobota 14. březen až pondělí 23. březen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % v aktuální ceně 28490,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 19 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Dubai podle měsíce odjezdu

Dubai All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal