All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Apartmány ve Spojených arabských emirátech u moře - Spojené arabské emiráty 2021

Aktuální nabídka soukromého ubytování v apartmánech u moře ve Spojených arabských emirátech za nejlepší ceny online. Soukromé apartmány a rekreační domy ve Spojených arabských emirátech u moře 2021. Levné Last Minute zájezdy do Spojených arabských emirátů s pobyty v soukromí. Spojené arabské emiráty 2021.

Apartmány ve Spojených arabských emirátech u moře podle termínu

Emirates Grand Hotel Apartments
★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Emirates Grand Hotel Apartments, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až pátek 21. květen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře aktuálně ceně 32000,- CZK.
Al Barsha Hotel Apartments
★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Al Barsha Hotel Apartments, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 27. květen až čtvrtek 3. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 %, v aktuální online ceně 14800,- Kč.
Marina View Hotel Apartment
★★★★
👍👍👍👍
4/5 Skvělé (13 hodnocení)
Dovolená Spojené arabské emiráty na jaře 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Marina View Hotel Apartment, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 28. květen až pátek 4. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % aktuálně ceně 25592,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Golden Sands Hotel Apartments 5
★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Golden Sands Hotel Apartments 5, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 28 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 17000,- Kč.
Al Barsha Hotel Apartments
★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Al Barsha Hotel Apartments, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až čtvrtek 17. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 % aktuálně ceně 19100,- CZK.
Al Barsha Hotel Apartments
★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Al Barsha Hotel Apartments, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. červen až neděle 20. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 35 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 %, v aktuální online ceně 14800,- Kč.
Al Barsha Hotel Apartments
★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Al Barsha Hotel Apartments, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. červen až úterý 22. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % aktuálně ceně 13900,- CZK.
Marina View Hotel Apartments
★★★
👍👍👍👍
4/5 Skvělé (13 hodnocení)
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v 3hvězdičkovém ubytování Marina View Hotel Apartments, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 22. červen až neděle 27. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 44 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 %, v aktuální online ceně 16400,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Two Seasons Hotel & Apartments ( Ex.gloria Hotel)
★★★★
👍👍👍👍👍
4.1/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Two Seasons Hotel & Apartments ( Ex.gloria Hotel), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. červen až středa 7. červenec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře aktuálně ceně 33400,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Movenpick Hotel Apartments Al Mamzar Dubai
★★★★
Dovolená Spojené arabské emiráty v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dubai v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Movenpick Hotel Apartments Al Mamzar Dubai, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 6. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 53 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 17643,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 31 nalezených

Dovolenou Spojené arabské emiráty 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Spojených arabských emirátů vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Spojených arabských emirátech vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Spojených arabských emirátech si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Spojených arabských emirátech žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Švýcarsko 2021, dovolenou Thajsko 2021, dovolenou Tunisko 2021/2022 nebo například dovolenou Turecko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Vietnam.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.