Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Bahi Ajman Palace Hotel (ex. The Ajman Palace) s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Bahi Ajman Palace Hotel (ex. The Ajman Palace) ve Spojených arabských emirátech v lokalitě Ajman. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v emirátské lokalitě Ajman 2020.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    
Ajman    >    

Bahi Ajman Palace Hotel (ex. The Ajman Palace) - Spojené arabské emiráty 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Bahi Ajman Palace Hotel (ex. The Ajman Palace) - Spojené arabské emiráty 2020

Bahi Ajman Palace Hotel
Dovolená Ajman, v 5hvězdičkovém ubytování - Bahi Ajman Palace Hotel s délkou 6 dní, v termínu 3. červen 2020 až 8. červen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 24190 Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Dětský bazén
 
Bahi Ajman Palace Hotel And Resort
Dovolená Ajman levně, v 5hvězdičkovém ubytování - Bahi Ajman Palace Hotel And Resort s délkou 3 dní, v termínu 23. červenec 2020 až 25. červenec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 14300 Kč.
 
Bahi Ajman Palace Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Ajman v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bahi Ajman Palace Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 30. červenec až čtvrtek 6. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 39968,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Dětský bazén
 
Bahi Ajman Palace Hotel
Dovolená Ajman, v 5hvězdičkovém ubytování - Bahi Ajman Palace Hotel s délkou 6 dní, v termínu 2. srpen 2020 až 7. srpen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 20955 Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Dětský bazén
 
Bahi Ajman Palace Hotel (ex. The Ajman Palace)
Dovolená Ajman, v 5hvězdičkovém ubytování - Bahi Ajman Palace Hotel (ex. The Ajman Palace) s délkou 8 dní, v termínu 14. prosinec 2020 až 21. prosinec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, zimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 34490 Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Ajman podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal