Centrum Dubaje - Burj Dubai (Burj Khalifa), Dubai Mall a jezero s tančícími fontánami ve Spojených arabských emirátech - SAE
DUBAI,UAE - Burj Al Arab - 321m luxusní hotel ve Spojených arabských emirátech - SAE, druhý největší na světě
Vlajka Spojených arabských emirátů

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Spojených arabských emirátů a dovolená Spojené arabské emiráty 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy do Spojených arabských emirátů s ubytováním. Ubytování Spojené arabské emiráty 2020.

ArabskeEmiraty-SAE.cz    >    

Spojené arabské emiráty 2020 - Ubytování Spojené arabské emiráty 2020

Vyhledávání zájezdů

Spojené arabské emiráty podle termínu

Al Hamra Residence
Rekreace na luxusní dovolené v lokalitě Ras Al Khaimah, v ubytovacím zařízení Al Hamra Residence s počtem hvězdiček: 5 od Dovolena.cz. Počet nocí 5, v termínu neděle 26. ledna 2020 do čtvrtek 30. ledna 2020. Letecky přeprava , s odletem za 6 dní, s jídlem snídaně - zimní super last-minute zájezd za levnou cenu 12390 CZK.
 
Address Dubai Marina
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Address Dubai Marina, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 26. leden až čtvrtek 30. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 29100,- Kč.
 
Ramada Hotel & Suites By Wyndham Ajman
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Ajman v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ramada Hotel & Suites By Wyndham Ajman, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pondělí 27. leden až úterý 4. únor, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 % v aktuální ceně 20390,- Kč.
 
Umm Al Quwain Beach Hotel
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Umm Al Quwain v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Umm Al Quwain Beach Hotel, s délkou 14 dní. Pobyt v termínu pondělí 27. leden až neděle 9. únor, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 21 % v aktuální ceně 36190,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Bar
 • Dětský bazén
 
Umm Al Quwain Beach
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Umm Al Quwain v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Umm Al Quwain Beach, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pondělí 27. leden až pondělí 10. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % v aktuální ceně 40360,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Bar
 • Dětský bazén
 
Yas Island Rotana
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Yas Island Rotana, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 27. leden až sobota 1. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % v aktuální ceně 28800,- Kč.
 
Yas Viceroy Abu Dhabi
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Yas Viceroy Abu Dhabi, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 27. leden až neděle 2. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 30300,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Golf
 • Fitness
 • Dětský bazén
 
Hotelový komplex Ajman Saray Luxury Collection Res
Dovolená Ajman levně, v 5hvězdičkovém ubytování - Hotelový komplex Ajman Saray Luxury Collection Res s délkou 5 dní, v termínu 27. leden 2020 až 31. leden 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, zimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 19867 Kč.
 
Desert Islands Resort & Spa By Anantara
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Abu Dhabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Desert Islands Resort & Spa By Anantara, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 27. leden až pátek 31. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 49600,- Kč.
 
The Palace - One & Only Royal Mirage
Dovolená Spojené arabské emiráty 2020 - Dubai v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Palace - One & Only Royal Mirage, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 28. leden až neděle 2. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 % v aktuální ceně 49900,- Kč.
 

Zobrazeno 41-50 z 1129 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Spojené arabské emiráty podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal